Deelnemers 2023

Lidkaarten worden gescand bij inschrijving 13e Gildentocht 2023

Effectieve lijsten

Groep 1;  6.5 km/u. Start 20.30u. Baankapiteins: Jozef Sterckx en Jennyfer Regimont

Groep 2;  6.2 km/u. Start 20.40u. Baankapiteins: Jef Glassée en Peter Vos

Groep 3; 6.1 km/u. Start 20.50u. Baankapiteins: Kris hazenbosch en Filip Bonnyns

Groep 4; 6.0 km/u. Start 21.10u. Baankapiteins: Stefan Mertens en Patrick Vandeweyer

6,5 km - Groep 1
Deelnemers

Sterckx Jozef

Regimont Jennyfer

1. Vaesen Erwin
2. Vermeir Guido
3. De Roovere Rudy
4. Peeters Geert
5. Krols Hilde
6. Alen Jo
7. VanCauwenberghe Chris
8. Cools Bernard
9. Krins Jean-Francois
10. Capiau Wim
11. Leytens Thomas
12. Vos Martin
13. Stesmans Johan
14. V. Nieuwenhove   Diedrik
15. 
Dobbelstein Raymond
16. Heylen Dirk

 

 

6,2 km - Groep 2
Deelnemers

Glassée Jef

Vos Peter

Missorten JeanPierre

1. Wozniak Patricia
2. Haelterman Mario
3. Volders Johan
4.
Van Cauwenbergh Geert
5. Braes Christiaan
6. Clemens Johan
7. Van Herbruggen Koen
8. Huybrechts Ilze
9. Bonduel Stephane
10. Dardenne Aline (2)
11. Friet Igor
12. Peeters Christaan
13. Rasson Patrick
14. Bonroy Gerda
15. Wollants Benny
16. Wuestenbergs Erwin

 

6,1 km - Groep 3
Deelnemers

Hazenbosch Kris

Bonnyns Filip

1 .Thijs Ann
2. Stesmans Leon
3. Jacobs Stefaan
4. Meeus Ellen
5. Decancq Patje
6. Jaspers Steven
7. Celis Nancy
8. Arnould Annie
9  Robinet Dominique
10. Daelemans Chris
11. Dekeirsschieter Luc
12. Peters Louis
13. Mertens François
14. Jockin Nathalie
15. Geyskens Nicole
16. Marico Krisje
17. Vansteenkiste Carine
18. Keser Sandra
19. Peeters Sandra
20. Krols Patrick
21. Op de Beeck Geert

6,0 km - Groep 4
Deelnemers

Mertens Stefan

Vandeweyer Patrick

  1. Vandamme Wim
  2. De Graef Marijke
  3. Van Elsacker Mark
  4. Van Aelst Nadia
  5. Hagdorn Guido
  6. Donders Dirk
  7. Willems Maddy
  8. Vermeyen Tom
  9. Geeraerts Bart (2)
  10. Vanderhoven Niels
  11. Peeters Chris
  12. Dewolf Daniel
  13. Baltus Anne-Marie
  14. Lucas Jos (2)
  15. Holemans Patrick
  16. Bral José
  17. Smet Ronny

 

 


Wachtlijsten

6,5 km - Groep 1
Deelnemers

  1. Margy Michiels
  2. Phillippe Ribeaucourt
  3. Ketelaars Mari
  4. Lermusiaux Richard(2)

6,2 km - Groep 2
Deelnemers

  1. Van den Wyngaert Sandra
  2. Michael Paree
  3. Lionel bertin
  4. André Baerdiaux
  5. Margy Michiels (2)
  6. Phillippe Ribeaucourt(2)
  7. Lermusiaux Richard

6,1 km - Groep 3
Deelnemers

  1. Bart Geeraerts
  2. Aline Dardenne
  3. Jos Lucas
  4. Van den Wyngaert Sandra(2)
  5. Steven Van den Acker

6.  Phillippe Ribeaucourt(3)

6,0 km - Groep 4
Deelnemers 

  1. Van den Wyngaert Sandra (3)

  2. Kurt Tempels

  3. Steven Van den Acker (2)

  4. Bart De Block

  5. Phillippe Ribeaucourt(4)

  6. Freddy Blommen