Lidkaarten worden gescand bij de inschrijving

Effectieve lijsten 2020

6,5 km - Groep 1
Deelnemers

01.  Rudy De Roovere

02.  Steve Vande Ginste

03.  GustaafSalu

04.  Chris V. Cauwenberghe

05.  Patrick Vandeweyer Pa

06.  Dirk Heylen

07.  Eric Geudens

08.  Caroline Mestdagh

09.  Rudy Schoors

10.  Bernard Cools

11.  Peter Hoydonckx

12.  Kim Janssens

13.  Wim Verstappen

14.  Gerard Spooren

6,2 km - Groep 2
Deelnemers

01.  Patrick Rasson

02.  Diederik Van Nieuwenhove

03.  Chris Daelemans

04.  Geert Peeters

05.  Guy Masuy (2)

06.  Chris Glassée

07.  Braes Kris

08.  Gerda Bonroy

09.  Benny Wollants

10.  Jan Smit  

11.  Birger Coulier

12.  Phillippe Houdart

13.  Jean Rasquin

 

6,1 km - Groep 3
Deelnemers

01. Louis Peters

02. Karel Vernimmen

03. Johnny Vanelven

04. Maddy Willems

05. Jiri Torfs

06. Bart Aertgeerts

07. Chantal Scholiers

08. Swa Hermans

09. Luc De Keirschieter

10. Stefaan Jacobs

11. Van Steenkiste Carine

12. Van Kerkhoven Wim

13. Rik De Laat

14. Sue Clements

15. Wim Vandamme

16. Daniel Read

17. Martine Mertens

18. Romain Clerx

 

 

    6 km - Groep 4
    Deelnemers

      1. David Loyen(2)
      2. Dirk Donders
      3. Bjorn Leus (2)
      4. Marijke De Graef
      5. Geert Houtmeyers
      6. Guido Hagdorn
      7. Gery Vilters
      8. Michel Valenbergs
      9. Nadia Van Aelst
      10. André Hens
      11. Jacqueline v.derheyden
      12. Christian Fernandez

      WACHTLIJSTEN 2020

      Deelnemers - (1) = eerste voorkeur - (2) = tweede voorkeur - (3) = derde voorkeur - (4) = vierde voorkeur

      6,5 km - Groep 1
      Deelnemers

      1. Stephane Bonduel
      2. Guy Masuy
      3. Birger Coulier
      4. Frans Leijtens

      6,2 km - Groep 2
      Deelnemers

      1. Johan Clemens
      2. Christiaan Peeters
      3. Patrick Rasson
      4. Stefaan de smaele
      5. Marcel Decker
      6. Stephanie Jockin
      7. Geert vancauwenbergh
      8. Raymond Dobbelstein
      9. Van Looy Marijn
      10. Marino De Groof
      11. Frans Leijtens (2)
      12. Hans Van Rossen
      13. Koen Poels

      6,1 km - Groep 3
      Deelnemers

        1. Steven Jaspers
        2. David Loyen
        3. Johan Clemens (2)
        4. Anja Van Eester
        5. Michaël hazenbosch
        6. Bjorn Leus
        7. Ellen Meeus
        8. Marcel Decker (2)
        9. Claude Herman
        10. Verhelst Guy
        11. Jockin Stephanie (2)
        12. Vancauwenbergh Geert
        13. Helsen François

        6 km - Groep 4
        Deelnemers

        1. Ellen Meeus (2)
        2. Stefaan de smaele (2)
        3. Jurgen Lahousse
        4. Marcel Decker (3)
        5. Yannick Verstreepen
        6. Claude Herman (2)
        7. Verhelst Guy (2)
        8. Jockin Stephanie (3)
        9. vancauwenbergh geert(2)
        10. Helsen francois(2)
        11. Kohl Jos
        12. Bruno Lousberg
        13. Lieven Verreydt
        14. Appeltans marc
        15. Marijn Van Looy
        16. Griet Heuvelmans
        17. Nancy Luyten
        18. Marino De Groof (2)
        19. Kurt Sommers
        20. Francois Mertens
        21. Jos Lucas
        22. JeanMarieGuillemaere
        23. Frans Leijtens (3)
        24. Sandra Keser
        25. Annie Arnould
        26. Kris Van Baelen
        27. Koen Poels