Home » Deelnemers

Lidkaarten worden gescand bij de inschrijving

EFFECTIEVE LIJSTEN

6,5 km - Groep 1 Deelnemers

 

1.     Daelemans Chris

2.     Vande Ginste Steve

3.     De Roovere Rudy

4.     Van Cauwenberghe Chris

5.     Baños Y Quinto José

6.     Van de Velde Armando

7.     Mestdagh Carolien

8.     Schoors Rudy

9.     Spooren Guy

10.  Krols Hilde

11.  Cools Bernard

12.  De Peuter Angèle

13.  Van Gorp Jos

14.  Pemen Marth

15.  Soetewey Luc

16.  Verstappen Wim

17.  Beaudart Pascale

18.  Leduc David

19.  Janssens Kim

20.  Driessen Wilma

21.  Leyssens Raf

22.  L’hoest Daniel

23.  Roman Jean-Luc

24.  Leloup Roland

25.  Van Bael Bart

26.  Jacob Bernard

27.  Collinet Marc

28.  Masto Gino

29.  Vandeweyer Patrick

30.  Salu Gustaaf

31.  Heylen Dirk

32.  Jean-FrançoiKrins

 

 

6,2 km - Groep 2 Deelnemers

 

1.     Vanthournout Piet

2.     Bonroy Gerda

3.     Geyskens Stefan

4.     Van Kerckhoven Wim

5.     Wuestenberg Erwin

6.     Coosemans Michel

7.     Missorten Jean-Pierre

8.     Verhulst Bruno

9.     Vanderleyden Nico

10.  Geudens Eric

11.  Coulier Birger

12.  Van Lierde Lucia

13.  Bruwier Didier

14.  Voet Willy

15.  Sleurs Marcel

16.  Van Bael Jan

17.  Verboven Raymond

18.  Peeters Geert

19.  Vervloet Alfons

20.  Braes Kris

21.  Van Echelpoel Alex

22.  Van Steerteghem Marleen

23.  De Bodt Herman

24.  Merckx Johan

25.  Brésart Francis

26.  Nijs Sven

27.  Oris Kris

28.  Karel Vernimmen

29.  George Vandersmissen

30.  Guy Masuy (2)

31.  Johan Stesmans

32. Alain Van den Bossche (2)

 

 

 

 

    6,1 km - Groep 3 Deelnemers

     

    1.     Willems Maddy

    2.     Derijcke Frans

    3.     Vandenabeele M-P

    4.     Smets René

    5.     Jacobs Stefaan

    6.     Schaerlaeckens Ludo

    7.     Vandamme Wim

    8.     Leonard Jean-Marie

    9.     De Smedt Katrien

    10.  De Laat Rik

    11.  Dekeirsschieter Luc

    12.  Van Steenkiste Carine

    13.  Read Daniel

    14.  Cnudde Remi

    15.  Scholiers Chantal

    16.  Janssens Jo

    17.  Lamquin Nicole

    18.  Uyttebroeck Marie-Line

    19.  Dispas Caroline

    20.  Van Gorp Jos (GT96)

    21.  Romain Clerx

    22.  Marc Van Poucke

    23.  Sally Van Rompay

    24.  Alen Johan

    25.  Nicole Geyskens

    26.  Ann Thijs

    27.  Jos Lucas

    28.  Ann Baert

    29.  Annic Deman

    30.  Krols Patrick

    31.  Jean Lecuy

    32.  Mario Sanders

     

     

     

     

    6 km - Groep 4 Deelnemers

     

    1.     Degeling Rudy

    2.     Vilters Gerry

    3.     Laeremans Emiel

    4.     Mertens Jan

    5.     Hagdorn Guido

    6.     De Coster Marc

    7.     Smit Jan

    8.     Cammaert Paul

    9.     Celis Nancy

    10.  Vos Paul

    11.  Op de Beeck Geert

    12.  Hens André

    13.  Jaud Guy

    14.  Vandebroeck Jean

    15.  De Graef Marijke

    16.  Speek Jos

    17.  Brosens Jan

    18.  Speek Hubert

    19.  Vandezande François

    20.  Van Elsacker Mark

    21.  Bjorn Leus

    22.  JacquelineVanderheiden

    23.  Geert Houtmeyers

    24.  Leon Stesmans (2)

    25.  Peter Hoydonckx (3)

    26.  Benny Wollants

    27.  Philip Verelst

    28.  Nadia Van Aelst

    29.  Nicole Neerhoff

    30.  David Loyen

    31.  David Beckers

    32.  Jean-Michel Lallement (3)

     

     

    WACHTLIJSTEN

    Deelnemers - (1) = eerste voorkeur - (2) = tweede voorkeur - (3) = derde voorkeur - (4) = vierde voorkeur

    6,5 km - Groep 1 Wachtlijst

     

     

     

    6,2 km - Groep 2 Wachtlijst

     

     

     

     

    6,1 km - Groep 3 Wachtlijst

     

     

    6 km - Groep 4 Wachtlijst